סיורי בוטיק, ימי כיף ואירועים מחויטים.
המלצות
משפחת קפרא

לאביתר (אביה)

 

אביתר ברצוני וברצון משפחתי ואורחי להודות לך מקרב לב על יום נפלא וחשוב לנו – בר המצווה שלנו הפך לחוויה יוצאת דופן ויום נפלא הרבה מאוד בזכותך.

הדרך היחידה שעליה אני חושב להודות לך היא לפרסם אותך ברבים ככל שאוכל. (במקום עבודתי אתה כבר מופיע באתר) בכל מקרה אני רושם מכתב זה על מנת שתוכל לפרסם אותו באתרך .

את אביתר הכרתי דרך אתר ריתמוס כשחיפשתי מתופפים לכותל לטקס בר המצווה של בני. כבר בשיחת הטלפון נוצר בי הרושם שהאדם שאני מדבר איתו הוא משהוא מיוחד.

אביה עזר לי בארגון טכס בר המצווה. בקשתי ממנו הייתה שאני לא אדאג לשום דבר, שהחבילה תכלול הכל מקצה לקצה – שאני אהנה כמו אחד האורחים ולא אהיה טרוד בסידורים ותאומים.

טלפון אחד שארז לי תוכנית יפה מעניינת ומוגשת בצורה מדהימה. כל האורחים שלי התלהבו. הארגון היה יוצא מן הכלל הכל בזמן ובמקום מתוקתק עם הצוות שלו. הידיעות שלו על ירושלים ונושאים אחרים ברמה גבוהה וכיף לשמוע. צוות הנגנים היה מלהיב ומשלהב כולנו נסחפנו בתהלוכה מדהימה עד לרחבת הכותל (אנשים זרים שלא השתייכו לאורחי צילמו אותנו מהצד).

הצילומים המרהיבים שנשארו לנו למזכרת וסרט הוידאו מעלים חיוך ורצון עז לחזור ולבקר במקומות נוספים בירושלים, אותה טעמנו על קצה המזלג.

ברמה האישית, אביתר הוא אדם יוצא דופן נעים הליכות ומאוד מתחשב. הוא שילב מספר הפתעות בטיול ולכולנו נשאר טעם של עוד (נקבע איתו טיול פרטי לירושלים).

בשמחה גדולה ואחולי הצלחה – תודה רבה משפחת קפרא
 

 שתפו אותנו מפת האתר  יצירת קשר
סיורים ייחודים
ימי כיף וגיבוש
אירועים
הרצאות
המלצות  
גלריית תמונות
יצירת קשר
עמוד ראשי
עיר זהב
סיורים מודרכים ואירועים.
 
טלפון:  052-6088199    
דוא"ל :
Eviaronen@windowslive.com